22. mail toimus meie koolis imeilus vanema kooliastme lõpuball, mis tõi kokku palju rõõmu ja toredaid ühiseid hetki. Kaunistatud saalis oli üles seatud vahva fotonurk ning toimus meeleolukas diskoteek. Seejärel suunduti maitsvale lõunasöögile õppekööki. Peo lõpetas pidulik hetk, kui valiti peokuningas ja peokuninganna. See päev jääb kindlasti kõigile osalejatele veel kauaks soojalt meelde.
Ürituse korraldajad olid Gerli ja Kadi
Peokuulide eest täname Act Management




























