Täname Pärnu Soome Selts!
 
Suur, suur tänu, et võimaldasite meie kooli töötajatele ühe ühise koostööpäeva. Tänu teile oli meil võimalus koos Toivo Niibergiga mõelda teemadel õnnelikkuse komponendid ja töörõõm!

Täname Pärnu kahe Silla Klubi!

Pärnu rannajooksu virtuaalüritusega koguti Pärnu Päikese Koolile toetust kolmerattalise jalgratta soetamiseks. Sellest võttis osa 300 inimest, koguti raha koolile õppurite terviseedenduseks. Ürituse kohta saab lugeda siin

Täname AKEN ehk Akadeemilised Kanada Eesti Naised!
 
Oleme südamest tänulikud, et olete meid märganud ja meie peale mõelnud. Teiepoolne toetus võimaldas soetada meie koolile valguslaua ja toetada sõitu õpilaste õppereisile.

Täname Pärnu Muusikakooli!

Meeleoluka esinemise eest Aleksander Sarapuu ja Johannes Vuuk

Reet Nurming (õpetaja) ja Maarja Talts (projektitöö korraldaja ja õppealajuhataja lisaülesannetes).

Täname teraapiakoeri, Ugo ja Pimmu ning teraapiakoerte juhte Kaja Kahu ja Anneli Matsi, eriliste hetkede eest!

Täname l/a Pillerpalli ansamblit “Lillerpall” meeleoluka üllatuse eest kevadpeol.

Täname, LC Pärnu Koidula koolilõpu õpilaste õppereisi toetuse eest.

Suur tänu, Terje Lopetiene (Ellater Tordid OÜ),  „Eesti100 TORT“ üks autoreid,  annetamast koolile maitsvat torti!

Täname OÜ Kaunid Kardinad ja Varje Kuura!
Oleme Teile tänulikud koolile annetatud huvitavate kangakeste ja triikimislaua eest!

Täname 13.02.2018 toreda vastlapäeva korraldamise eest LC Pärnu Koidula klubi.

Suur tänu ettevõtmise kordamineku eest
MTÜ Pärnumaa Ühistranspordikeskus
ja Andrus Kärpuk!

Täname AS Pärnu Vesi hoolitsemast selle eest, et jõuluvana kingikotis oli magus üllatus igale õpilasele.

Oleme tänulikud LC Pärnu Koidula klubile meie koolile Hambamängu kinkimise eest ja  abi eest tervisliku toitumise töötoa läbiviimisel.

 

 

 

 • Täname kogu kooli ja lapsevanemate nimel Ilona Smeljanskit ja teater Endlat jõuluetenduse „Operatsioon kintsutükk“ külastuse võimaldamise eest.
 • Täname Liisi vanemaid, Marit ja Jaanus Põldmaa, arendava ja praktilise kingituse eest kooli õpilastele.
 • Täname Marcuse ema Kristel Tael`a südantsoojendava idee ja magusa üllatuse eest!
 • Toimetulekukool on tänulik nendele lapsevanematele, kes toetasid oma panusega koolis vanapaberi kogumist. Kokku saadi 2017 aastal 370 kg vanapaberit!
 • Täname Pärnu Strandi Lionsi klubi, kes tegid meie kooli õpilastele toreda kingituse: programmeeritav ja taaslaetav põrandarobot BeeBot ja tegevusmatid (2017)
 • 1. septembril 2017 üllatasid meie kooli
  Janar Toomesso- Arhitekt11 OÜ ja ärigolfi korraldaja
  Marko Kaldoja –World Corporate Golf Challange ärigolfi korraldaja
  Silver Koppel –kunstnik (annetas maali)
  Pirert Guss –InterStudio (ostis oksjonilt maali)
  Oksjonil kogutud raha eest kingiti meie koolile  televiisor, kolmerattaline erivajadustega laste jalgratas ning  kohviaparaat!
  Aitäh kõigile osapooltele kes meid toetasid!
 • Täname Pärnu Võrkpalli klubi toetuse eest trummi komplekti soetamisel!(2017)
 • Täname AS Pärnu Vesi iga-aastase jõulutoetuse eest õpilastele!(2016)
 • LC Pärnu Koidula- südamlik tänu, olete meie suur sõber, järjepidev toetaja, kaasamõtleja ja ettevõtmiste läbiviija!
 • Oleme tänulikud kooli ja lapsevanemate nimel Endla teatrile võimaluse eest vaadata etendust „Alice imedemaal“ ja teatrisse transpordi korraldamise eest!(2016)
 • Suur tänu Pärnu Ühisgümnaasiumi noortele: Stella Rubin, Hanna Elisabeth Teearu, Raili Pitkmann toetuse ja südamega märkamise eest!(2016)
 • Täname Ritva Koskimaa koolile annetatud käsitöömaterjalide eest!
 • Südamest tänu Hedon Spa & Hotel- ile kooli töötajate hingesoojendava märkamise ja kingituse eest ning õpilastele korraldatud toreda ettevõtmise eest!(2016)
 • Ole rõõmsad ja tänulikud MTÜ Pärnu-Soome seltsile kooli toetavate tegemiste eest!

Meie suured tänud toetuse eest!

 • Täname HELENA JA TARMO LAAS JA TERJE JAANOJA  abi eest akvaariumi tellimisel, toomisel ja paikapanekuga kaasnevatel korraldustöödel!
 • Täname OÜ Nautilite – suur tänu koolile annetatud patjade eest!
 • Täname LC PÄRNU KOIDULA suure abi ja toetuse eest tunnetustahvlite soetamisel ja õppereisil tutvumaks Soome HEV koolidega!
 • Täname PÄRNU SOOME SELTS  ja Anne-Ruth Laine, Virpi Koivistoinen võimaluse eest külastada Soome HEV koole!
 • Täname MATI PÕLDRE kooli kroonika filmilindile jäädvustamise eest!
 • Täname HELENA ja TARMO LAAS koolile istutuskastide soetamise eest!
 • Täname AS Biolan ja Kerdi ema, kes organiseeris istutuskastidesse mulla!

Siiras tänu!

 • Kooli tunnetustuba aitasid sisustada
  • Pärnu Linnavalitsus
  • Pärnu Vesi
  • OÜ Senerest
  • Tarmo Laas, Terje Jaanoja, Liina Tenno, Erle Põiklik, Jaanika Savolainen, Argo Peetmaa, Helena Laas, Marje Vaar, Halliki Tammiste, Liivi Selge, Marju Trumsi, Fred Kaasik, Kairi Arula, Kaidi Truus, Ester Kokkuta, Signe Leht, Kulno Kesküla, Linet Frey – Toompere, Andres Tsengov, Ave Tamra, Inga Kuldmäe, Luise Sommer, Janno Hiller, Egon Talur, Hanna Albi, Laura Uibopuu, Regina Atka-Jaakson, Tiia Leis, Ave Rand, Urve Lehker, Janno Peterson, Maaja Saar, Marika Popp, Kadi Viitamees, Marten Kase, Piret Hallik-Sass, Liis Klaar, Edna Roosik, Rita Viik, Kersti Laos, Lembit Uustulnd, Kaija Maarit Kalvet, Kristiina Valtin, Maiu Antsmaa, Priit Uustulnd, Anne Toodu, Liina Kersna, Kersti Vugt, Kaia Metsmaa, Raul Niin, Katrin Alvela-Hildunen, Ivar Liivamägi, Enela Kase-Tonna, Tiiu Uustulnd, Sirli Pettai, Ester Vasserman, Andrus Purde, Merike Kurnim, Jane Mets, Olari Miiter, Maria Viik, Gerli Peterson, Katrin Simberg, Aili Tuisk, Helen Luik, Heigo Harend, Allan Gromov, Tauno, Arvo Villmann, Maire Valtin, Aive Annuste
 • Täname kooli ja lapsevanemate nimel suurepärast AS Pärnu Vesi, abi ja iga-aastaste toetuste eest kooli õpilastele erinevate õppevahendite soetamisel.
 • Täname meie sõpra ja toetajat, Pärnu Endla Teater, kes on kooli õpilastele, lapsevanematele ja töötajale võimaldanud teatriskäike. Nimelt on Teater Endla eestvedamisel kujunenud välja tänuväärne traditsioon, et Pärnu Toimetulekukooli õpilased ja nende pered on kutsutud enne esietendust osa saama teatri võlumaailmast. Oleme tänulikud kogu Endla Teatri meeskonnale ja Ilona Smeljanskile nende võimaluste eest.
 • Suur tänu, Auris Rätsep,  Grillfesti korraldaja. Täname laste, lapsevanemate ja kooli nimel toetuse eest koolile muusikainstrumentide soetamisel ja laste kaasamisel Grillfesti läbiviimisesse.
 • Täname lapsevanemaid Pihelgas Merle ja Aare, Kerdi vanemad toetuse ja koolile annetatud DVD mängija eest.
 • Täname Kärg Karmenit, kelle annetus aitas kaasa kooli õpikeskkonnaparemaks muutmisel.
 • Täname Uulu kooli ja huvijuht Annika Kersalu ning Uulu kooli õpilasesindust toetuse eest kooli õppeotstarbelise vahendi soetamisel.
 • Täname Anne ja Urmas Sillaots, Peetri vanemad, kes tegid koolile tänuväärse  kingituse – originaal Guldmani lingu.

LC PÄRNU Koidula- meie suurim sõber

 • Rahvusvahelise nimetusega LC Pärnu Koidula kuulub Lions klubide rahvusvahelisse Liitu. Pärnu LC Koidula asutati aastal 2001. Klubiline tegevus ühendab 21 naist, kellest umbes 50% on klubi asutajad.
  Klubi tulevikuvisioon on heategevuslike ürituse korraldamine, eesmärgil abistada erivajadustega lapsi ja toetada põhikooliõpetajaid ja õpilasi õpilaspreemiatega.Lions klubi Pärnu Koidula on algusaastatest alates seadnud oma heategevuse eesmärgiks Pärnu abivajavate laste toetamise.Klubi on oma tegevusaastate  jooksul viinud ellu palju heategevuslikke ettevõtmisi, mis on olnud seotud Pärnu Toimetulekukooliga, kus õpetatakse mõõduka, raske ning sügava vaimu- ja/või liitpuudega lapsi.LC Koidula poolt on renoveeritud Pärnu Toimetulekukooli muusika ja loovtuba, aidatud on soetada erinevad vajalikke seadmeid või vahendeid.  Pärnu Toimetulekukool on sel moel saanud lingtõstuki (tõstuk võimaldab teisaldada erivajadusega last erinevate lingude abil voodist, toolist, vannist ja põrandalt) ja keraamikapõletusahju.

  Klubi 10. sünnipäeval andis LC Pärnu Koidula üle kinkekaardi Pärnu Toimetulekukoolile laste mänguväljaku/õueala renoveerimise toetamiseks. Õueala renoveerimine arendavaks õpikeskkonnaks  valmis paljude toetajate, abistajate ja Pärnu Linnvalitsuse ning EAS projekti toel 2013 aasta sügisel.

  Toredaks ja õpilaste poolt oodatud traditsiooniks on LC Pärnu Koidula poolt Toimetulekukooli õpilastele korraldatud iga-aastane meeleolukas vastlapäev. Vastlapäevaks korraldab LC Koidula transpordi sõiduks Reiu jõe äärde, kus looduskaunis jõe kaldal sõidetakse vastlaliugu ja kohvikus nauditakse vastlaroogi.

  Toimetulekukool ise aitab samuti jõudumööda kaasa kõikidele ettevõtmistele: toimetulekukooli õpilaste tehtud piltidest valmivad trükikojas jõulukaardid. Jõulukaartide müügitulu on LC Pärnu Koidula suunanud kooli õppe ja kasvatustegevuse toetuseks või   mõne kindla eseme soetamiseks.

  Paljudesse projektidesse on naiste lõviklubi haaranud pärnakaid laiemaltki – igal aastal esimesel advendil jõuluteed ja jõulukaarte ostes, kui ka Endla teatrietenduste piletite ostmise kaudu toetatakse Pärnu Toimetulekukooli.

  UNISTUSED TEOKS! Loodetavasti saab igal aastal nii mõnigi unistus  teoks tänu LC Pärnu Koidula tegevusele.

PÄRNU TOIMETULEKUKOOL TÄNAB SÜDAMEST OMA KÕIGE SUUREMAT SÕPRA, MEIE KOOLILE TEHTUD HEATEGUDE EEST.

 • Suur tänu kõigile, kes 16. mail toimunud perepeoks Oi seda ilusat aega  maitsvaid pirukaid ja  kooke küpsetasid. Saadud müügitulu eest soovime uuendada Rõugu 8a krunti ümbritsevat aeda.
 • Täname proua Liivi Siimperet ja proua Maie Merivälja annetuste(trenazöörid) eest kooli füsioteraapia saalile.
 • Täname kõiki Pärnu Toimetulekukooli õueala projektile kaasaaitajaid:
  • Toimetulekukool sai 2013 aasta sügisel omale ammu igatsetud õueala, mis kujundatud ja sisustatud erivajadustega õpilaste huve silmas pidades.
   Toimetulekukooli õueala kujundamist arendavaks õpikeskkonnaks toetas EAS regionaalsete investeeringutoetuste andmise programmist 31 949 euroga ja Pärnu  Linnavalitus 22 000 euroga.
   Tööde teostus puudutas projekti esimest etappi, mille käigus paigaldati koolihoovi rida uusi vahendeid:  poom, vedrupesa, spetsiaalselt ratastoolis liikujatele mõeldud liivakast ja karussell,  rippsild, liumägi, jalgpallivärav ja jala peal seisvad korvpallirõngad. Aianurgas on  paviljon ehk õuesõppeklass, mida koolipere kasutab  aastaringselt.
   Idee:  Liisbeti ema Maarika Orav
   Projekti   autor:  Lagle Suursild
   Projekti viisid lõpuni OÜ Solness   –  Jüri Viitmann    ja    Piret Lai
   EAS-le projekti kirjutaja /aruandlus: Mirje Auksmann – Välisprojektide koordinaator,  Pärnu LV planeerimisosakond
   Ehitaja:   LVeix Ehitus Oü
   Mänguatraktsioonid: Tiptiptap OÜ
   Rahastajad :Ettevõtluse Arendamise SA  ja  Pärnu Linnavalitsus
   Toetajad:  Pärnu Vesi   AS ,  MTÜ Lions Klubi Pärnu Koidula
   Riho Alliksoo, Maarika Orav, Andres Närep, Reigo Orm, Liina Tenno, Kristi Reimann, Kristjan Koha, Külli Kõgel, Tanel Väert, Mart Järve, Sigrid Lelle, Reet Saksing, Katrin Aarma-Saks, Riina Nee, Merike Ollesk, Merle Pruul, Juta-Veronika Raudsepp, Vaike Sildever, Mati Laine.